پخش برنامه کودک شادمانه با زبان ترکی آذری + فیلم
سري جديد برنامه شادمانه به تهیه کنندگی سیدحسن فرخی و با مدت 45 دقيقه با زبان آذری تهیه شده است و روزهاي دوشنبه و چهارشنبه هر هفته ساعت 15:30 الی 16:15 پخش مي شود و تكرار پخش آن روزهاي سه شنبه و پنجشنبه در همان ساعت مي باشد .

برنامه شادمانه با رویکرد آموزشی به مسائل مختلف اجتماعی کودکان می پردازد و به مسائل کودکان با زبان حال آنها مطرح شده و از موسیقی ، کارتون ، قصه ، بخش آموزش ، نقاشی تشکیل می شود.

حضور كودكان در استوديو و اجراي بخش هاي نمايشي توسط علي ضيايي در نقش آقاجون و بهاره غني زاده بعنوان مجري از ديگر بخش هاي اين برنامه است كه لحظاتي شاد و با نشاط را براي كودكان رقم مي زند . رويكرد جديدي كه در اين سري از برنامه شادمانه به ابتكار تهيه كننده آن در نظر گرفته شده است ، معرفي مناطق ديدني ، گردشگري و آثار باستاني به كودكان است . وله هاي گرافيكي ، گفتگو با كودكان ، اجراي نمايش و پخش كارتون از بخش هاي متنوع شادمانه مي باشد . اين برنامه جهت ارتقاي اخلاق و رفتار و آگاهي در بين كودكان و نوجوانان ، ضرورت حفظ بهداشت و سلامتي و آموزش رفتارهاي صحيح و ارزشهاي ديني در حال توليد و پخش است .

نظرات اخیر

لینکهای جنجالی اخیر

نظرات داغ اخیر

آخرین نظرات کاربران

قیرمیز چیست؟
قیرمیز (قازان سابق) از طرف تعدادی از کاربران اینترنت علاقمند به اشتراک لینک ايجاد گرديده و انگيزه ايجاد آن پاسخ گويى به نياز جامعه براى دسترسى به اطلاعات آزاد و متنوع از منابع گوناگون به همراه ارتقاى فرهنگ گفتگو و تحمل نظرات ديگران است.