Two police killed in militant clashes in Azerbaijan-ministry
Two police officers were killed in clashes with “radical Islamists” in Azerbaijan’s second city of Ganja, with authorities arresting 40 people, the Caucasus nation said late Tuesday.

“Some 200 supporters of a radical religious movement attempted to stage riots outside a local government building in Ganja,” on Tuesday evening, the interior ministry said in a statement.

“Two officers were kil
در آستانه نشست وزیران خارجه ایران و پنج قدرت جهانی درباره ادامه برجام، رسانه‌های ایران گزارش کرده‌اند که حسن روحانی در تماس با رهبران فرانسه و آلمان گفته است که بسته پیشنهادی اروپا تمامی خواسته‌های ایران را تأمین نمی‌کند.
به گزارش خبرگزاری دولتی ایرنا، حسن روحانی شامگاه پنج‌شنبه ۱۴ تیرماه در تماس تلفنی با امانوئل مکرون، رئیس جمهوری فرانسه، گفته است که انتظار جمهوری اسلامی از اروپا «ارائه یک برنا
کُردهای تحت حمایت آمریکا زنان مغربی حاضر در اردوگاههای شمال سوریه را تحویل داعش می‌دهند
رئیس مرکز موسوم به «دیدبان حقوق بشر شمال» اعلام کرد که نیروهای دموکراتیک سوریه در ازای دریافت مبالغ مالی یا در راستای تبادل اسرا، زنان مغربی را از اردوگاههای شمال سوریه خارج کرده و به داعش تحویل می‌دهند.

ک سازمان حقوقی غیر دولتی مغربی (مراکشی) گروه موسوم به «نیروهای دموکراتیک سوریه» را که تحت حمایت آمریکا قرار دارند، به همکاری با گروه تروریستی داعش متهم کرد.

«محمد بنعیسی» رئیس مرکز موسوم به
آرکادی بابچنکو یکی از سرشناس‌ترین خبرنگاران جنگی روسیه محسوب می‌شد. به گفته پلیس اوکراین، همسر این خبرنگار منتقد کرملین، جسد او را در خانه‌اش در کیف کشف کرده است. بابچنکو به ضرب گلوله از پشت کشته شده است.
آرکادی بابچنکو، خبرنگار ۴۱ ساله روس و از منتقدان سیاست‌های کرملین، روز سه‌شنبه (۲۹ مه/ ۸ خرداد) در آمبولانس در مسیر رسیدن به بیمارستان جان خود را از دست داد. به گفته پلیس اوکراین، همسر بابچنکو
یک مقام وزارت خارجه ایران می گوید که کشورش برای حفظ برجام حاضر نیست در هیچ یک از موارد مورد درخواست اروپا مذاکره کند اما گفت در مورد یمن استثنا قائل می شود. پایان حمایت ایران از حوثی های یمن یکی از ۱۲ شرطی بود که وزیر خارجه آمریکا برای خودداری از اعمال "شدیدترین تحریم ها" بر ایران مطرح کرده.
آمریکا به دلیل کارشکنی‌های موشکی و اتمی ایران و حمایت آنها از تروریسم از برجام خارج شد
دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، چهار روز پیش از موعد تعیین‌شده، اعلام کرد که کشورش از توافق هسته‌ای با ایران خارج می‌شود و تحریم‌های هسته‌ای آمریکا برمی‌گردد. آقای ترامپ خواهان تغییر برجام و جا دادن خواسته‌های خود در این توافق شده بود.
Iran nuclear deal: Trump pulls US out
Calling it "decaying and rotten", he says the deal is "an embarrassment" to him "as a citizen".
پروپاگاندای ارزان مخلوقات بی مهره کردی تحت عنوان "تجاوز آشکار ترکیه و بی آبی در استان های مرکزی ایران"
نماینده مردم مهاباد در مجلس گفت: احداث سد بر روی آب‌های مرزی توسط دولت ترکیه کاملا مغایر عرف بین‌الملل است، این اقدام ترکیه معضلات زیست محیطی اسفناکی برای منطقه شمال‌غرب کشور به همراه خواهد داشت.

وی یادآور شد: دولت به دلیل برخی ملاحظات سیاسی هیچگونه اقدامی در این راستا صورت نداده، این در حالی است که بی‌توجهی دولت به این تجاوز آشکار ترکیه، باعث خواهد شد که در آینده تامین آب و زندگی سالم فرزندان
پلیس کانادا می ‏گوید که با کوبیدن یک خودروی ون به رهگذران در یکی از خیابان های اصلی تورنتو ۱۰ نفر کشته و ۱۵ نفر زخمی شده اند. راننده خودروی مسئول حادثه دستگیر شده است. رضا هاشمی شاهد حادثه به بی بی سی گفت که راننده ابتدا وارد پیاده رو شد به عده ای کوبید، به خیابان برگشت و کمی جلوتر مجددا در پیاده رو به مردم کوبید.
آلک میناسیان (ائرمنی؟) با ون نه نفر را در تورنتو کشت
Alek Minassian was identified as the driver by suspected of running his van into a crowd of people near downtown Toronto.
آخوند علی شیرازی، نماینده رهبر جمهوری اسلامی در نیروی موسوم به «قدس»، واحد برون مرزیِ سپاه پاسداران رژیم ایران، با هشدار به اسرائیل ادعا کرد که «بهانه بدست ایران بدهید، تل‌آویو و حیفا با خاک یکسان می‌شود». همزمان یک مقام ارشد امنیتی اسرائیل اعلام کرد که اگر ایران علیه اسرائیل اقدام کند، ما بشار اسد را سرنگون خواهیم کرد.
به گزارش فارس، ارگان نزدیک به بخش های امنیتیِ – اطلاعاتیِ سپاه پاسداران، آخ
کشته شدن 40 نفر در جریان حمله شیمیایی رژیم اسد به منطقه دوما در غوطه شرقی
در جریان حمله شیمیایی رژیم اسد در شهرستان دوما در غوطه شرقی که تحت محاصره نیروهای این رژیم قرار دارد، 40 غیرنظامی جان خود را از دست دادند.

بنا به اعلام نیروهای دفاع مدنی سوریه موسوم به "کلاه سفیدها" در شبکه‌های اجتماعی، رژیم اسد و حامیان آن شهرستان دوما در غوطه شرقی که آخرین نقطه تحت کنترل مخالفان این رژیم در این منطقه به شمار می رود، را هدف حمله شیمیایی با گاز سمی قرار دادند.

از احتمال افز
تیرانداز یوتیوب ایرانی از آب در آمد
نسیم نجفی اقدم تیرانداز یوتیوب ایرانی ساکن آمریکا میباشد. او مدافع حقوق حیوانات بود و به یوتیوب اعتراض میکرد که چرا بیننده ویدئوهایش کم شدند.
صفحه تلقرام نسیم
Trump says US troops to get out of Syria
US president complains America spends trillions of dollars in the Middle East, but gets 'nothing' in return.

یک روز پس از حادثه گروگانگیری تروریستی در نزدیکی فرانسه، سمیناری جهت بررسی از بین بردن تروریسم، در مجلس سنای این کشور در پاریس، برگزار شد.
به گزارش العربیه، در این نشست که به منظور جلوگیری از گسترش تروریسم و مبارزه با آن از طریق خشکاندن منابع حمایت مالیش، برگزار شد، شماری از کارشناسان سعودی و اماراتی به همراه کارشناسان فرانسوی، شرکت کردند.
در همین زمینه، سرلشکر احمد عسیری، معاون رئیس سازمان ا
آمریکا ۱۰ ایرانی را به اتهام حملات سایبری تحریم کرد
وزارت دارایی آمریکا ۱۰ شخص و یک شرکت ایرانی را به فهرست تحریم‌ها اضافه کرده است. آمریکا می‌گوید این افراد، در سرقت اطلاعات ارزشمند از صدها دانشگاه‌ در آمریکا و یک کشور ثالث نقش داشته‌اند.
همزمان با اشغال شهر عفرین از طرف ارتش ترکیە و چتەهای سوری وابستە بە ترکیە، مجسمە کاوە آهنگردر میدان مرکزی آن شهر پایین آوردە شد و بار دیگر ضحاک بر آن شهر سیطرە نمود. سمبلی کە فلات دور ایران را نیز شامل میشد. اصولا مجسمەها بار معنایی خاصی دارند و بیانگر فرهنگ و هویت یک جامعە است. از این منظر مجسمە کاوە عفرین با مجمسەهای رضاشاە، محمد رضاشاە، صدام و حافظ اسد کە شاهد پایین کشیدنشان بودیم و یا مجسمەها
برخی رسانه‌های ایران برخلاف سیاست‌ رسمی این کشور از آغاز عملیات شاخه زیتون تاکنون به عنوان بلندگوی عناصر غیرقابل انکار آمریکا در سوریه؛ یعنی گروه‌ تروریستی پ.ی.د/پ.ک.ک عمل کرده اند.
بسیاری از رسانه‌های ایران از آغاز عملیات شاخه زیتون در عفرین تاکنون به حمایت از گروه‌ تروریستی پ.ی.د/پ.ک.ک (SDF) که از حمایت‌‌ نظامی، اطلاعاتی و سیاسی ایالات متحده آمریکا جهت تجزیه شمال سوریه برخوردار بوده است پرداخت
AFRİN ZEYTİN DALI OPERASYONU Gün boyu yaşananlar son gelişmeler Ata Gündüz kurşun A Haber Kameraman Mehmet Ali Bağ
کشف موشک‌های ضد‌تانک ایرانی در انبار بزرگ مهمات تروریستهای پ‌ک‌ک/ی‌پ‌گ در عفرین
در انبار عظیم سلاح و مهمات متعلق به تروریستهای پ‌ک‌ک/ی‌پ‌گ که پس از آزادسازی شهر عفرین کشف شده است، تعداد زیادی موشک های ضد‌تانک ایرانی در کنار موشک ها و بمب های روسی و آمریکایی دیده میشود.
مرکز عفرین در شمال سوریه از کنترل یگان‌های مدافع خلق خارج شده و پرچم ترکیه و ارتش آزاد سوریه در آن برافراشته شده است. مجسمه‌های میدان‌های شهر از جمله مجسمه کاوه آهنگر پایین کشیده شده است.
تصاویر هوایی از به آتش کشیده شدن خانه‌ها، ساختمانها و‌ وسایل نقلیه در عفرین توسط تروریستهای ی‌پ‌گ و پ‌ک‌ک
YPG/PKK'lı teröristlerin TSK hakkında olumsuz algı oluşturmak amacıyla Suriye'nin kuzeyindeki Afrin'in birçok noktasında araç ve binaları ateşe verdiği anlar...
The weapons US sends to PKK/PYD terrorists
Discovered images of the weapons sent by Pentagon to the PKK terrorist organization to use against Turkey, which is on the verge of an operation in Syria’s Afrin
گزارشی تکان دهنده از تلویزیون الجزیره در‌مورد مسیر و روش انتقال اسلحه به پ‌ک‌ک و داعش در سوریه توسط آمریکا
It's well known that the United States exports billions of dollars' worth of arms and ammunition to its allies. What isn't as widely understood is that many ...
U.S. Is Giving Weapons to Terror Group in Syria, Turkey Says
"The U.S. must step back from this grave mistake and not allow itself to be blackmailed by the terrorist outfit," Turkey's top diplomat said.

نظرات اخیر

لینکهای جنجالی اخیر

نظرات داغ اخیر

آخرین نظرات کاربران

قیرمیز چیست؟
قیرمیز (قازان سابق) از طرف تعدادی از کاربران اینترنت علاقمند به اشتراک لینک ايجاد گرديده و انگيزه ايجاد آن پاسخ گويى به نياز جامعه براى دسترسى به اطلاعات آزاد و متنوع از منابع گوناگون به همراه ارتقاى فرهنگ گفتگو و تحمل نظرات ديگران است.