ما با تمامی انسان ها دوست هستیم و اهمیت انسان و انسانیت را بسیار بالاتر از رنگ، نژاد، زبان، ملیت، تبار، عقیده، مسلک، دین و سایر مولفه های هویتی میدانیم

هر گونه توهین به هر دسته و گروه انسانی را محکوم کرده و آنرا تحمل نخواهیم نمود. اهانت و توهین به نژاد، دین، زبان، ملیت، تابعیت و نظایر آن از نظر ما مردود و مطرود است.

لینک های ارسال شده به این سایت می تواند از همه نوع محتوائی برخوردار باشد به شرط رعایت موارد ذکر شده در این مرامنامه و خارج نشدن از دایره ادب و عرف

هر گونه بحث سیاسی، اجتماعی، عقیدتی، اقتصادی، حقوقی در این سایت جایز است به شرط رعایت موارد ذکر شده در این مرامنامه

ارسال تصاویر، نوشته ها، مطالب و ویدئوهای مستهجن ممنوع می باشد و کاربر خاطی مجازات خواهد شد.

ایجاد نام کاربری توهین آمیز مجاز نیست و کاربر خاطی اخراج خواهد شد.

تلاش برای هک کردن سایت به اخراج کاربر منتهی خواهد شد و باز نمودن اکانت جدید نیز محدودیت خواهد داشت.

افشاء هویت حقیقی کاربران مجاز نیست و کاربر خاطی مجازات خواهد شد.

ارسال پیامهای توهین آمیز موجبات مجازات کاربر خواهد گردید.

کاربران مختارند به هر لینکی که علاقه مندند و یا هرنظری که برایشان خوشایند است رای مثبت بدهند. موافقت و یا مخالفت خود با محتوی لینکها را اعلام دارند و به نظراتی که خوشایندشان نیست منفی بدهند.

لینک هایی که مورد علاقه کاربران نباشد رای داده نخواهد شد و اگر لینکی از نظر کاربران مشکل ساز تشخیص داده شود دفن خواهد گردید. لینکهایی که نتوانند در مدت زمان معینی رای لازم را بیاورند و یا تعداد کاربرانی که لینک را دفن نموده اند بسیار بیشتر از کاربرانی باشد که به آن رای مثبت داده اند، از سایت حذف میگردند.

تجزیه طلبی، استقلال طلبی، ترکیب طلبی، علاقه به مذاهب، عدم علاقه به مذاهب، بی دینی و هرگونه گرایش که مربوط به نوع بشر باشد در این سایت محترم است به شرط عدم توهین به انسانهایی که متفاوت فکر میکنند و یا باورهای متفاوت دارند. بحث در مورد عقاید و نظریات مختلف کاملا مجاز می باشد به شرط آنکه به صاحبان آن عقاید و نظریات توهین نگردد.

ترویج به خشونت اکیدا ممنوع است.

سایت قیرمیز تلاش خواهد نمود که قوانین سایت امکان ابراز افکار متفاوت بدون در نظر گرفتن میزان مقبولیتشان را مهیا نماید.

ما قیرمیزچی ها متعهد می گردیم نظرات مخالفان خود را با سعه صدر تحمل نماییم و در صورتی که مباحث به توهین و هتکاکی بیانجامد آنرا ادامه نداده و با استفاده از امکانات سایت حتی المقدور در سالم نگه داشتن فضای آن تلاش نماییم.

تیم مودیراتور در ارسال و داغ کردن هیچ لینکی دست ندارد و رویه سایت از روز اول بر عدم دخالت مودیراتور در مباحث و لینک ها قرار گرفته و دخالت تیم مودیراتور فقط در صورت عدم رعایت ادب و توهین کاربر و یا کاربران می باشد.

مودیراتور سایت می توانند بنا به تشخیص خود لینک های مشکل دار را بدون اطلاع کاربر حذف نماید. لینکهای مشکل دار شامل لینک های تبلیغاتی، ویروسی، حاوی توهین می باشد.

اگرچه اکثریت کاربران قیرمیز تورکها می باشند ولی این سایت مختص تورک ها نیست و همه می توانند در این سایت فعالیت کنند.

قیرمیز برای فرستادن لینک هائی از هر زبان مربوط به زبان های رایج در منطقه خاور میانه شامل تورکی - عربی - فارسی - انگلیسی و... طراحی شده است و هیچ محدودیتی در نوع زبان و نوشتار و الفبای آن ندارد

هر نوع مسئولیت حقوقی هر لینک ارسال شده (علی الخصوص لینکهای وبلاگی) محدود به ارسال کننده لینک می باشد.

هر کاربری مسئول نظرات خودش میباشد. توهین به اشخاص به هیچ عنوان جایز نیست.

شوخی و یا خبری که باعث هتک حرمت اشخاص شود کاملا ممنوع است.

ورود هر کاربر جدید به این سایت باعث خوشحالی اعضای سایت می باشد

ما قیرمیزچی ها متعهدیم افکار و نظرات خود را بدون توهین و با رعایت ادب به این سایت ارسال کنیم و از هرگونه شایعه پردازی و یا ارائه اخبار غیر موثق حتی المقدور بپرهیزیم و در صورت نقض قوانین مودیراتور حق دارد حساب کاربری ما را به صورت موقت یا دائم مسدود نماید

تا به امروز این سایت رویه ای کاملا کاربر محور داشته است. ما کاربران نیز در کار با این سایت دقت به عمل آورده و اینجا را محلی برای ارائه اخبار و آرای افکار روشن می دانیم.

مدیران این سایت به هیچ حزب و دسته و گروه یا انجمن سیاسی وابستگی ندارند. کسانی هستند که چشم تنگ مدعیان تاب نظراتشان را نیاورده اند و با تمامی وجود به این باور رسیدند که "اوزگه چیراغینا یاغ اولماق بسدی" (روغن چراغ دیگران شدن دیگر کافیست).

نظرات اخیر

لینکهای جنجالی اخیر

نظرات داغ اخیر

آخرین نظرات کاربران

قیرمیز چیست؟
قیرمیز (قازان سابق) از طرف تعدادی از کاربران اینترنت علاقمند به اشتراک لینک ايجاد گرديده و انگيزه ايجاد آن پاسخ گويى به نياز جامعه براى دسترسى به اطلاعات آزاد و متنوع از منابع گوناگون به همراه ارتقاى فرهنگ گفتگو و تحمل نظرات ديگران است.