حمله به اینستاگرام کاپیتان تیم ملی!
مسعود شجاعی کاپیتان تیم‌ملی که با تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز جهت بازی در فصل جدید فوتبال قرار بسته است با انتشار متنی به زبان ترکی در صفحه اینستاگرامی خود، ازحمایت مردم آذربایجان، تشکر کرد. در پی این اقدام جالب، عده ای با حمله به صفحه اینستاگرام ایشان، اقدام به فحاشی و توهین نموده‌اند. قبول کنیم که نژادپرستی و عدم قبول تکثر در رگ و ریشه ما جریان دارد و چشم روشنفکرانمان برای دیدن این مرض نابیناست.

متن منتشره در اینستاگرام ایشان به زبان ترکی:
سلام عرض ائلیرم بوتون حورمتلی و عزیز آذربایجانلی هموطنلریمه. تبریز هاوالیمانا ایستیقبال اوچون گلماقا، اوره‌ئیمین اورتاسین‌نان تشکر ائلیرم. ایاقلاریز آغریماسین؛ چوخ مسرورام کی سهندینن ساوالان اولکه‌سی، منی خیدمتینه قبول اتدی.

هدفیمیز گون کیمین ایشیق‌دیر. تک الده‌ن سس چیخماز. هامی‌میز (مسئوللار، مشقچیلر، اویونچیلار، طرفدارلار) ال اله وئراخ کی تیراختورین قیرمیزی شرفلی بایراقی اوجالاردا دالغالانسین؛ یاشاسین آذربایجان
سن چاغیرسان گلرم من – سن یاشا آذربایجان…

درود به هموطنان عزیزم بویژه مردم آذربایجان همیشه سرافراز. از صمیم قلبم سپاسگزارم از استقبال گرم و بینظیر شما در بدو ورودم به تبریز که هم انگیزه‌هایم را افزایش داد و هم مسئولیتم را سنگین‌تر کرد. بی نهایت خوشوقتم از اینکه با پیراهن سرخ تراکتور در دیار غرورآفرین سهند و سبلان پا به توپ خواهم شد.

هدف همه ما روشن است. آقای زنوزی مالک محترم و مجموع همکارانشان در بخش‌های مختلف باشگاه بزرگ تراکتورسازی تبریز، از هیچ تلاشی برای سربلندی تیم محبوب‌مان دریغ نمی‌کنند. سرمربی برجسته‌ای داریم که دنیا به او احترام می‌گذارد. از پر شورترین هواداران دنیا برخورداریم. ما بازیکنان نیز به پشتوانه شما، همگی در کنار هم با اتحادمان و با تمام وجودمان برای شادمانی و رضایتتان می‌جنگیم.

نظرات اخیر

لینکهای جنجالی اخیر

نظرات داغ اخیر

آخرین نظرات کاربران

قیرمیز چیست؟
قیرمیز (قازان سابق) از طرف تعدادی از کاربران اینترنت علاقمند به اشتراک لینک ايجاد گرديده و انگيزه ايجاد آن پاسخ گويى به نياز جامعه براى دسترسى به اطلاعات آزاد و متنوع از منابع گوناگون به همراه ارتقاى فرهنگ گفتگو و تحمل نظرات ديگران است.