در حالیکه آذربایجان داغدار قزبانیان سیل و اهمال حکومت است و هنوز شفاف‌سازی لازم در مورد حادثه‌ی پل غله‌زار و عدم مسدود کردن مسیر فرعی صورت نگرفته است رحمانی فضلی نیز همچون سایر مسئولین مردم را مقصر دانست .
وزیر کشور در جلسه‌ای که دیروز در شهرستان آذرشهر برگزار شد، عنوان کرده است: مردم باید بتوانند در برابر حوادث عکس‌العمل نشان دهند و سریع تصمیم‌گیری نمایند، در همین سیل اخیر مردم به‌خاطر ترس به خانه‌ها پناه برده‌اند و سیل جان آن‌ها را گرفته و مساکن را ویران کرده است، مردم باید آموزش‌های لازم را ببیند.
با وجودتاثیر کم کاری مقامات حکومتی تهران و همچنین مقامات محلی ،عدم استاندارد سازی پل و خانه هاو جاده ها،عدم اخطار به موقع در مورد شرایط جوی و خطر سیل و عدم کمک رسانی و نجات به موقع ،رسانه ها ومقامات وابسته به تهرام مردم داغدیده قربانی را مقصر اعلام کردند و هیچ‌کس مسئولیت کم‌کاری‌ها را برعهده نگرفت و در نهایت این جان‌باختگان بودند که تماشاگر نامیده شدند تا مبادا مسئولی در برابر اذهان عمومی ملزم به پاسخگویی باشد.

نظرات اخیر

لینکهای جنجالی اخیر

نظرات داغ اخیر

آخرین نظرات کاربران

قیرمیز چیست؟
قیرمیز (قازان سابق) از طرف تعدادی از کاربران اینترنت علاقمند به اشتراک لینک ايجاد گرديده و انگيزه ايجاد آن پاسخ گويى به نياز جامعه براى دسترسى به اطلاعات آزاد و متنوع از منابع گوناگون به همراه ارتقاى فرهنگ گفتگو و تحمل نظرات ديگران است.