شركت‌كنندگان در مراسم تشييع جنازه هاشمی رفسنجانی امروز در حين عبور از مقابل سفارت روسيه در تهران عليه اين كشور شعار دادند.
بر اساس ويديوى منتشرشده توسط فعالان ايرانی در شبكه‌هاى اجتماعى شركت‌كنندگان در مراسم تشييع جنازه اكبر هاشمى رفسنجانى، هنگام عبور از مقابل سفارت روسيه در تهران به اقدمات مقامات مسكو در كشورشان اعتراض كردند.
آنها دقايقى مقابل سفارتخانه مذكور توقف كرده و شعارهايى مانند «مرگ بر روسيه» و «سفارت روسيه لانه جاسوسيه» سر دادند.
گفتنى است امروز ميليون ها نفر از مردم ايران در تشييع جنازه هاشمى رفسنجانى در تهران شركت كردند. بيشتر آنها از حاميان وى، محمد خاتمى، ميرحسين موسوى و مهدى كروبی بودند و در دفاع از آنها شعار دادند.

نظرات

 1. H

  harika ۵۲۷ روز قبل

  شعارهای ضدروسی در رسانه‌های روسی و صدالبته با شدت بصیار بیشتر در رسانه‌های اوکراینی بازتاب داشطه اصت..
  ≈≈≈≈
  "Долой Россию!": В столице Ирана устроили антироссийский митинг
  http://www.depo.ua/rus/svit/u-stolitsi-iranu-proyshov-antirosiyskiy-miting-11012017161600
  ترجمه خلاصه: مرگ بر روسیه!!: پایتخت ایران صحنه یک تظاهرات ضد روسی
  در تجمعاتی که در طهران برگزار شد، به سیاستهای روسیه اعتراض شد و هزاران نفر شعار مرگ بر روسیه و سفارت روسیه لانه جاسوسی اصت سر دادند

  ≈≈≈≈≈
  Антироссийская акция прошла в столице Ирана
  http://svpressa.ru/world/news/164080/
  ترجمه خلاصه: تجمع ضدروسی در پایتخت ایران برگزار شد. طبق گزارش آژانس خبری ترکیه، در جریان اعتراض شعارهای ضد روسی، از جمله «مرگ بر روسیه!" و "سفارت روسیه - یک لانه جاسوسی" اصت سرداده شد.
  3
 2. K

  Kölgə ۵۲۷ روز قبل

  تحت رهبری حاج پوتین مدظله العالی روسیه تبدیل به برزگترین دشمن مدنیت در کل دنیا گردید و روسها توانصتند حتی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را حم تحت تاثیر قرار بدحند. البته رفطن زیر حاج پوتین هزینه سنگینی بر دوش پارسیان خاحد گذاشت. همانگونه که ارفت تحت حمایت لات محله هزینه سنگینی دارد.
  2
 3. A

  aydinliq ۵۲۶ روز قبل

  مطمعنا نه روسیه نه امریکا و نه سایر کشور های سرمایه داری یا کمونیستی ذره ای به فکر مصالح و منافع کشورهای دیگر نیستند.اکنون دیگر در قرن 21 ام حتی مثلا سیاستمداران بی سواد عیرانی هم متوجه شدهاند که در سیاست خارجی هیچ یک از کشور ها به چیزی جز منافع ملی فکر نمی کنند.رژیم کهریزکی هم همانطور.مشکل عمده رژیم عاریایی شیعوی اینست که نمی داند منافع ملی چیست و همه چیز را از چشم تنگ پارس پرستی و خاک پرستی می بینند.
  2

نظرات اخیر

لینکهای جنجالی اخیر

نظرات داغ اخیر

آخرین نظرات کاربران

قیرمیز چیست؟
قیرمیز (قازان سابق) از طرف تعدادی از کاربران اینترنت علاقمند به اشتراک لینک ايجاد گرديده و انگيزه ايجاد آن پاسخ گويى به نياز جامعه براى دسترسى به اطلاعات آزاد و متنوع از منابع گوناگون به همراه ارتقاى فرهنگ گفتگو و تحمل نظرات ديگران است.