اعلان اسامی وزرای پیشنهادی کابینه دوازدهم حسن روحانی و عدم وجود وزیر تورک آزربایجانی در کابینه واکنشهای متفاوتی را در پی داشته است.
به گزارش آرازنیوز در حالی که برخی از نمایندگان تورک مجلس شورای اسلامی ایران معترض عدم وجود وزیر تورک آزربایجانی در کابینه جدید شدند دکتر نورالدین پیرموذن نماینده سابق مجلس شورای اسلامی ایران که هم اکنون در آمریکا زندگی می کند و از چهره های سرشناس جریان اصلاح طلبی محسوب می شود واکنش تندی به عدم معرفی وزیر تورک آزربایجانی در کابینه جدید داشته است. دکتر پیرموذن در متنی که در صفحه اینستاگرام خود منتشر نموده است بیان داشته است که ۴۰ درصد جمعیت ایران تورکان آزربایجانی هستند و حداقل باید ۶ وزیر تورک معرفی می شد اما حسن روحانی شرف و مردانگی آن را نداشت که حمایت تورکان آزربایجانی را فراموش نکند.
یکی از مواردی که در نوشتار دکتر پیرموذن جلب توجه کرد نقل قولی از فرمانده مشهور سپاه محسن رضایی بود که بیان داشته است “این آزربایجانی ها فقط برای خط شکنی و شهادت خلق شده اند و بس!”. دکتر پیرموذن این سخن محسن رضایی را چنین نقل کرده است:
“یاد آن فرمانده اردبیلی سپاه در کربلاى پنج افتادم که می گفت محسن رضایی گفته است این آزربایجانی ها فقط برای خط شکنی و شهادت خلق شده اند و بس!”

نظرات اخیر

لینکهای جنجالی اخیر

نظرات داغ اخیر

آخرین نظرات کاربران

قیرمیز چیست؟
قیرمیز (قازان سابق) از طرف تعدادی از کاربران اینترنت علاقمند به اشتراک لینک ايجاد گرديده و انگيزه ايجاد آن پاسخ گويى به نياز جامعه براى دسترسى به اطلاعات آزاد و متنوع از منابع گوناگون به همراه ارتقاى فرهنگ گفتگو و تحمل نظرات ديگران است.