خلاصه یادداشتی از پیتر روسکام در واشنگتن اگزمنر
برجام به برنامه هسته ای ایران در ابعاد صنعتی مشروعیت بخشیده و راه رژیم یاغی جمهوری اسلامی به سوی جنگ افزار هسته ای را هموار می کند.
در گزارش جدید دبیرکل سازمان ملل متحد اقدام های متعدد ایران در نقض قطعنامه شورای امنیت از آزمایش موشک های بالیستیک تا قاچاق غیرقانونی تسلیحات برای گروه های تروریستی در سراسر خاورمیانه آشکار شد.
دولت های اروپایی با تایید اعزام شرکت هایشان به ایران روشن کرده اند که به منافع اقتصادی شان در برابر جلوگیری از عبور ایران از مرز هسته ای اهمیت بیشتری می دهند.
کنگره در این ماه باید طرح جامع تحریم را در واکنش به فعالیت های بی ثبات کننده، حمایت از تروریسم، نقض شنیع حقوق بشر و آزمایش های موشکی غیرقانونی ایران به کاخ سفید بفرستد.
وزیر دارایی آمریکا باید صدور مجوز برای بویینگ و ایرباس به منظور فروش هواپیما به ایران را به توقف استفاده تهران از پروازهای تجاری برای انتقال نیرو و تسلیحات به سوریه و دیگر نقاط خاورمیانه منوط کند.
اگر شرکای بین المللی ما تمایلی به همکاری با آمریکا برای بازخواست از ایران برای فعالیت های مخرب اش ندارند، ما باید به تنهایی عمل کنیم.

نظرات اخیر

B

Bugda01

... 1

لینکهای جنجالی اخیر

نظرات داغ اخیر

آخرین نظرات کاربران

قیرمیز چیست؟
قیرمیز (قازان سابق) از طرف تعدادی از کاربران اینترنت علاقمند به اشتراک لینک ايجاد گرديده و انگيزه ايجاد آن پاسخ گويى به نياز جامعه براى دسترسى به اطلاعات آزاد و متنوع از منابع گوناگون به همراه ارتقاى فرهنگ گفتگو و تحمل نظرات ديگران است.