محمد مهدی شهریاری از طرف وزارت کشور به عنوان استاندار آذربایجان غربی به هئیت دولت معرفی شد. و در یک پروسه صوری استاندار غرب آزربایجان شد
وی نقش اصلاح‌طلب را در فیلم ساخته شده توسط حکومت ایران را بر عهده دارد و در سا بقه خود نماینده بجنورد، جاجرم، مانه، سملقان و گرمه در مجلس هشتم و تا چندی پیش سرکنسول ایران در فرانکفورت آلمان را دارد .
شهریاری اصالتا اهل شهر آشخانه مرکز شهرستان مانه و سلمقان استان خراسان شمالی می‌باشد که بیشتر ساکنین آن را کردزبان‌های کرمانج تشکیل می‌دهند.
انتصاب استاندار غیربومی آنهم از کرد های مهاجر در حالی برای آزربایجان غربی انجام می‌گیرد که احتمال انتصاب فرویدن همتی اهل ایلام با واکنش‌های فراوانی در سال ۹۲ و ماه پیش از سوی نمایندگان مجلس، فعالین سیاسی و مدنی و همچنین افکار عمومی مردم استان و آزربایجان همراه بوده همین امر منجر به عقب‌نشینی دولت شده بود.

نظرات اخیر

لینکهای جنجالی اخیر

نظرات داغ اخیر

آخرین نظرات کاربران

قیرمیز چیست؟
قیرمیز (قازان سابق) از طرف تعدادی از کاربران اینترنت علاقمند به اشتراک لینک ايجاد گرديده و انگيزه ايجاد آن پاسخ گويى به نياز جامعه براى دسترسى به اطلاعات آزاد و متنوع از منابع گوناگون به همراه ارتقاى فرهنگ گفتگو و تحمل نظرات ديگران است.