دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا عصر یکشنبه 13 مه 2018 با اشاره به خروج واشنگتن از توافق هسته‌ای غرب با تهران در صفحه توئیترش نوشت، ایران به هر طریق ممکن به دنبال تصرف خاورمیانه بود. .اما الآن، چنین چیزی دیگر اتفاق نخواهد افتاد.
رئیس جمهوری آمریکا پيشتر تهران به تلاش برای دست یابی سلاح هسته‌ای، حمایت از «تروریسم» و دخالت برای بر هم زدن امنیت در منطقه خاورمیانه، متهم کرد.
او توافق هسته‌ای غرب با ایران که در سال 2015 امضا شده را «توافقی بسیار بد و فاجعه بار» خوانده و سه روز قبل از پایان ضرب الاجل 120 روزه‌ای که برای اصلاح آن تعیین کرده بود، خروج کشورش از این توافق را اعلام کرد.
ترامپ توافق هسته‌ای را در جهت خدمت به منافع ایران توصیف کرد که هیچ گونه کمکی به برقراری صلح نمی‌کرد. وی در ادامه گفت که ایالات متحده آمریکا با لغو توافق هسته‌ای امن تر خواهد شد.
رئیس جمهوری آمریکا رژیم ایران را به حمایت از سازمان‌های «تروریستی» و شعله‌ور کردن آتش جنگ‌ها در منطقه خاورمیانه متهم کرد.

نظرات اخیر

لینکهای جنجالی اخیر

نظرات داغ اخیر

آخرین نظرات کاربران

قیرمیز چیست؟
قیرمیز (قازان سابق) از طرف تعدادی از کاربران اینترنت علاقمند به اشتراک لینک ايجاد گرديده و انگيزه ايجاد آن پاسخ گويى به نياز جامعه براى دسترسى به اطلاعات آزاد و متنوع از منابع گوناگون به همراه ارتقاى فرهنگ گفتگو و تحمل نظرات ديگران است.