نخستین رئیس جمهور ایران، فاش ساخته است که از داخل کشور به ریاست جمهوری آمریکا پیام داده شده که با توجه به بیماری حاد ایت الله علی خامنه ای فشارها را برحکومت ایران کاهش دهد و همچنین از تحریم ها بکاهد.
ابوالحسن بنی‌صدر، نخستین رئیس جمهور ایران، فاش ساخته است که از داخل کشور به دونالد ترامپ ، ریاست جمهوری آمریکا پیام داده شده ، با توجه به بیماری حاد ایت الله علی خامنه ای، رهبری نظام، فشارها را برحکومت ایران کاهش دهد و همچنین از تحریم ها بکاهد .
به گزارش سایت کلمه آقای بنی صدر این خبر را به نقل از منابع خود نقل می کند و گفته است: خبر یاد شده به نظر من صحیح می‌رسد، چون کنگره امریکا رای به تحریم‌ها را تا بعد از انتخابات ریاست‌جمهوری در ایران به تعویق انداخت.
اودر مصاحبه با تارنمای "ایران وایر" اظهار نمود که از داخل ایران به آقای ترامپ ،پیام داده شده، علی خامنه ای بیماراست و اگر فشارهای دولت آمریکا نباشد، میانه‌روها زمام‌دار باقی می‌مانند و جانشین آقای خامنه‌ای همان نقشی را خواهد داشت که آقای «سیستانی» در عراق دارد.
نخستین رئیس جمهور ایران، در تاييد خبر خود ، می افزاید : مسئولان نظام ،عین همین پیام در اواخر حیات آقای خمینی به آقای ریگان داده بودند.
به گفته وی ، هم اکنون، نظام ، برای جانشینی ایت الله علی خامنه ای کسانی که با تعریف قانون اساسی جور دربیایند، چند نفر بیش تر ندارد .
آقای بنی صدر گزینه های جانشین رهبری را مجتبی فرزند علی خامنه ای ، ابراهیم رئيسى ، صادق لاریجانی و همچنین محمود هاشمی شاهرودی دانست که به گفته وی ،هرکدام از آن ها نیز مشکلات خاص خود را دارند .

نظرات

 1. H

  harika ۴۰۰ روز قبل

  با توجه به بیماری حاد ایت الله علی خامنه ای، رهبری نظام، فشارها را برحکومت ایران کاهش دهد و همچنین از تحریم ها بکاهد .
  اتفاقا آمریکا و ترامپ باید تا تهش به ایران ویران فشار بدحند.. در ایران ویران چیزی به نام میانه رو وجود ندارد و نظام ایران یک نظام تندروی ایدئولوژیک اصت. یعنی اگر یه کندرو را هم به مدار این نظام وارد کنند، سریعا به تندرو تبدیل میشود.
  مثلا قبل از تلف شدن خمینی که مشابه این پیام را به ریگان دادند، چه شد؟؟ میانه‌رو ها قدرت گرفطند؟؟ نخیر، اگر آن موقع خمینی یک عدد بود، الان ایران ویران هزاران خمینی شرور تولید کرده و به خودکفایی رسیده و کل منطقه را به آشوب کشیده..
  اگر دست من بود، مادر بمبهای آمریکا روی سر اینها میریختم تا پدرشان در بیاید.
  4
  • K

   Kölgə ۴۰۰ روز قبل

   اینها گفطند و ترامپ حم گفت چشم! این جماعت شوهنومه خوان هنوز در عصر رستم دستان زندگی میکنند و فکر میکنند که واقعا پخی هصتند معطر.
   2

نظرات اخیر

لینکهای جنجالی اخیر

نظرات داغ اخیر

آخرین نظرات کاربران

قیرمیز چیست؟
قیرمیز (قازان سابق) از طرف تعدادی از کاربران اینترنت علاقمند به اشتراک لینک ايجاد گرديده و انگيزه ايجاد آن پاسخ گويى به نياز جامعه براى دسترسى به اطلاعات آزاد و متنوع از منابع گوناگون به همراه ارتقاى فرهنگ گفتگو و تحمل نظرات ديگران است.