شکایت یک زن ژورنالیست لبنانی ازرئیس حزب الله لبنان به دلیل تجاوز جنسی و آدم‌کشی

خانم ماریا معلوف، ژورنالیست و مجری تلویزیونی سرشناس لبنانی از حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان به دلیل آدم‌ربایی، تجاوز جنسی و آدم‌کشی شکایت کرد. متن شکایت ماریا معلوف روز جمعه 24 مارس 2017 در رسانه‌ها منشتر شد.
وی در شکایت خود حسن نصرالله رئیس حزب الله لبنان را به آدم‌ربایی، شکنجه، تجاوز جنسی ودامن زدن به اختلافات فرقه‌ای و مذهبی در لبنان، سوریه، عراق و یمن
آمریکا ۳۰ نهاد و شخصیت حقیقی را به دلیل کمک به برنامه تسلیحاتی ایران و کره شمالی تحریم کرد

وزارت خارجه آمریکا روز جمعه از تحریم ۳۰ شرکت و فرد خارجی توسط این کشور خبر داد که تکنولوژی حساس برنامه موشکی ایران را به ایران انتقال داده و یا قوانین صادرات به ایران، سوریه و کره شمالی را نقض کرده اند.
به گزارش خبرگزاری رویترز بیانیه وزارت خارجه آمریکا حاکی است یازده کشور یا فرد در این فهرست از چین، کره شمالی یا امارات متحده عربی بوده و به دلیل انتقال تکنولوژی
حق زندگی!: ده فیلمی که دنیا را لرزاند
«مرکز کارگران لوس آنجلس» از ۲۴ فوریه تا پایان نوامبر ۲۰۱۷ در گرامیداشت و جشن صدمین سالگرد انقلاب‌های فوریه و اکتبر ۱۹۱۷ در روسیه، و قیام توده‌ای ۱۹۰۵ روسیه، یک‌سری فیلم را ماهانه نمایش می‌دهد. به گفته اِد رَمپل مورخ فیلم، «این فیلم‌ها به وضوح بی‌رحمی ددمنشانه و ستم حکومت تزاری را نمایش می‌دهند. اما مهم‌تر، سینمای اولیه شوروی، سرشار از شور و شوق پیروزی نخستین دولت کارگری جهان، یک دیدگاه پیروزمندان
مشاور امنیت ملی پیشین ترامپ

به گفته جیمز وولسی، رئیس سابق سازمان مرکزی اطلاعات آمریکا (سیا) مایکل فلین، مشاور امنیت ملی سابق دونالد ترامپ موضوع اخراج فتح الله گولن، روحانی مسلمان تحت تعقیب ترکیه را مورد بحث قرار داده است.
ترکیه فتح الله گولن را به طراحی کودتای ژوئیه گذشته متهم می کند.
در یک مصاحبه ویدیویی آقای وولسی به وال استریت ژورنال گفته است که در یک بحث در مورد روش های اخراج فراتر ا

یک قاضی فدرال در ایالت ویرجینیا حکم داده است که دومین فرمان اجرایی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا، برای ممنوعیت ورود اتباع شش کشور به خاک این کشور قانونی است.
قاضی آنتونی ترنگا که منصوب جرج واکربوش، رئیس‌جمهوری اسبق آمریکاست، گفته است از آنجایی که فرمان یاد شده به مذهب اشاره نکرده است، دادگاه نمی‌تواند با «نیت‌خوانی»، از چنین فرمانی «ممنوعیت ورود مسلمانان» را برداشت کند.
فرمان دوم اجرایی مه
دستگیری یک میلیاردر لبنانی توسط آمریکا به اتهام پشتیبانی مالی از حزب‌الله

پس از خبرهای ضد و نقیض منتشره درباره دستگیری بازرگان لبنانی قاسم تاج‌الدین در مغرب، دادگاهی در آمریکا روز جمعه 24 مارس، او را متهم به کمک مالی به حزب‌الله لبنان کرد.
به گزارش خبرگزاری‌ها، تاج‌الدین از کوناکری پایتخت گینه بیسائو به بیروت می‌رفت که بنا بر دستور صادره از دفتر پلیس بین‌الملل در واشینگتن، در فردوگاه دار البیضاء مغرب، توقیف شد. او به پولشویی و حمایت
تحریم ۳۰ فرد و شرکت مرتبط با ایران و کره شمالی

وزارت امور خارجه آمریکا ۳۰ نهاد و شخص را که در انتقال تکنولوژی حساس برنامه موشکی به ایران دست داشتند تحریم کرده است. این اشخاص و شرکت‌ها در خارج از ایران قرار دارند.
وزارت خارجه آمریکا روز جمعه (۲۴ مارس/ ۴ فروردین) اعلام کرد ۳۰ نهاد و شخص مرتبط با ایران، کره شمالی و سوریه را تحریم کرده است. تحریم‌شده‌ها افراد و شرکت‌هایی از چین، کره شمالی و امارات متحده عربی ه
صد سالگی انقلاب برای حاکمان روسیه بی دردسر نیست چرا که از پژواک جهانی آن سر، ولی از هرگونه اندیشه سرنگونی قدرت حاکم بیزار. این گونه یادبودها که کم پیش می‌آیند، فرصتی است برای برجسته کردن اتحاد ملی در مقابل مبارزه طبقاتی. رویدادهای حاشیه ای مراسم رسمی اما از استواری این تلاش می کاهند .
هفتم نوامبر ٢٠١٦ در نود و نهمین سالگرد انقلاب اکتبر (١)، یک روزنامه‌نگار رادیو اسووبودا در خیابان از‌‌‌ شهروندان
حق زندگی!: فرهادی و اُسکارهایش؛ یا چگونه جایزه‌ی اُسکار با القاعده پیوند می‌خورد؟
مانند هر جامعه‌ای، دو طبقه‌ی اجتماعی بسیار متفاوت داریم. طبقه‌ی متوسط بزرگ‌ترین بخش جامعه است كه خیلی خوب است. این طبقه‌ی متوسطی كه می‌بینیم، طبقه‌ی جوانی هم هست. از نظر تاریخی هرگز چنین طبقه‌ای نداشتیم و پدیده‌ی جوانی در جامعه‌ی ما در طول تاریخ بی‌نظیر است. وقتی می‌گویم طبقه‌ی متوسط، منظورم طبقه‌ای است كه با مدرنیته آشناست و برای سازگار ساختن سنت و مدرنیته دست‌وپا می‌زند. می‌بینید این طبقه‌ای اس
مقتدا صدر: پیش از آنکه مرا ترور کنند همه حقایق را فاش خواهم کرد

مقتدا صدر، رهبر جریان صدری‌ها در عراق طی پیامی خطاب به هزاران نفر از طرفدارانش که در میدان تحریر بغداد تجمع کرده‌اند، بدون اینکه از گروهی خاص یا کسی نام ببرد، گفت :« پیش از آنکه مرا ترور کنند همه حقایق را فاش خواهم کرد».
رهبر صدری‌ها گفت:«انقلاب اصلاحات ادامه دارد و تهدید‌ وارعاب‌ ما را نمی ترساند».
صدر از عراقی‌ها خواست در انتخابات آتی به «مفسدان» رای ندهند و

گروه حکومت اسلامی مسئولیت حمله روز جمعه به یک پایگاه نظامی در جمهوری چچن را که به کشته شدن شش نظامی روسیه منجر شد برعهده گرفت.
پیش‌تر گزارش شده بود که در جریان حمله مهاجمان مسلح به یک پایگاه نظامی در جمهوری چچن، شش مأمور گارد ملی روسیه و همچنین شش تن از مهاجمان کشته شدند.
این حمله، که یکی از خونبارترین حملات در سال‌های اخیر در چچن به شمار می‌رود، در ساعات اولیه بامداد جمعه و در مه غلیظ صورت گ

وزارت خارجه آمریکا روز جمعه تحریم‌هایی علیه ۳۰ فرد و نهادِ مرتبط با برنامه‌های نظامی ایران، کره شمالی و سوریه وضع کرد.
بنابر اطلاعیه وزارت خارجه آمریکا، این اشخاص حقیقی و حقوقی به دلیل ارسال فناوری‌های مرتبط با برنامه موشکی ایران یا نقض محدودیت‌های صادراتی به ایران، کره شمالی و سوریه مورد تحریم قرار گرفته‌اند.
این اشخاص و نهادها در ۱۰ کشور مستقر هستند و وزارت خارجه آمریکا تحریم آنها را در راس
پیشروی سریع مخالفان مسلح سوری در حماه

منابع نزدیک به فرماندهان گروه های نظامی مخالف اسد که مناطق حماه با نیروهای اسد و شبه نظامیان مورد حمایت ایران در حال جنگ هستند، روز جمعه 24 مارس اعلام کردند، تا کنترل کامل همه حماه به جنگ ادامه خواهند داد.
مخالفان مسلح سوری طی چند روز گذشته موفق شدند مناطق گسترده‌ای را در مناطق حماه از دست نیروهای اسد و شبه نظامیان مورد حمایت ایران خارج و به کنترل خود درآورند.
در نشست بنیاد دفاع از دموکراسی بررسی شد: دولت جدید آمریکا و «اقدامات نامشروع ایران»

بنیاد دفاع از دموکراسی امروز جلسه ای در کنگره تحت عنوان «زیر نظر داشتن ایران؛ چگونه با اقدامات نامشروع ایران مقابله کنیم» تشکیل داد.
این جلسه با حضور کارشناسان اتمی و تروریسم و آشنا به مسایل ایران و منطقه از جمله دیوید آلبرایت، رییس موسسه علوم و امنیت بین المللی؛ مارک دوبوویتز، مدیر اجرایی بنیاد دفاع از دموکراسی و چند تن دیگر تشکیل شد.
پنل کارشناسان امروز گفتند
نجوردو كى وارليقى آراشديراق و اونان سونرا هئچ زادى، تك وارليقى و اونان سونرا هئچ زادى. ساده جه وارليقى و اونون اوته سينده هئچ زادى. پس هئچ ليغ نجور اولاجاق؟ - هيچ ليق اوزو هئچ دير.
"هايدگر" ، متافيزيك ندير، ٦٩.

اسلوگانلارينا باخين! اولوم اولسون (مـرگ بر) هر يئرى آليب، هر يئر هيچ ليق و قارانليق دير، اعدام ليق و قيرباچ جزاسينا شو و گولونج ساعتى اولسون هر كس صاباحدان يئر توتور. ايشين ايلگينجى بو
طرح سناتورهای دو حزب آمریکا برای اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران

یک گروه از سناتورهای ارشد از هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات آمریکا، یک طرح جامع جدید برای پاسخگو قرار دادن جمهوری اسلامی ایران به کنگره پیشنهاد کرده‌اند.
سناتور باب کورکر رییس کمیته روابط خارجی سنا، همراه با دیگر سناتورهای جمهوریخواه مارکو روبیو و تام کاتن و همچنین سناتورهای ارشد دموکرات، بن کاردن، رابرت منندز، باب کیسی، با رهبری گروه دیگری از سناتورها از دو حز
مقامات روسیه می گویند در حمله شبه نظامیان به پایگاه نظامی گارد ملی این کشور در جمهوری خودمختار چچن شش تن از سربازان این گارد کشته شده اند.
کمیته مبارزه با تروریسم روسیه گفته است همه مهاجمان هم از پای درآمده اند.
این کمیته می گوید روز جمعه ۲۴ مارس حدود ساعت ٢ بامداد به وقت مسکو تعدادی شبه نظامی به این پایگاه در منطقه "نائورسکایا" حمله کردند.
به گفته این کمیته مهاجمان با استفاده از هوای مه آلو
یک مشاور رییس جمهوری روسیه می‌گوید مسکو در حال انجام مذاکرات با ترکیه برای فروش سپر دفاع موشکی اس – ۴۰۰ است.
ولادیمیر کوژین مشاور ولادیمرپوتین در امور همکاری نظامی-فنی، گفته است ترکیه بسیار علاقمند به خرید این سامانه دفاعیست.
آقای کوژین افزوده است که روسیه می‌خواهد این سامانه را به یک عضو ناتو (‌سازمان پیمان آتلانتیک شمالی) بفروشد چرا که به دقت حقوق معنوی این محصول را حفظ خواهد کرد و سامانه اس-
ژنرال"کورتیس اسکار یاروتی" فرمانده آمریکایی نیروهای ناتو، با حضور در سنای امریکا گفت که احتمالا علت گسترش مناطق تحت سیطره طالبان در مناطق جنوبی افغانستان، حمایت‌های پنهان روسیه از این گروه است.
ژنرال کورتیس در کمیته سنای امریکا تاکید کرد که افزایش نفوذ روسیه در میان شورشیان طالبان، احتمالا علاوه بر گسترش تماس، شامل تامین منابع مورد نیاز این گروه مسلح از سوی مسکو نیزهست.
سخنان فرمانده نیروهای نا
از زمان جدا شدن کريمه از اوکراين و الحاق آن به روسيه ناتو بر آن شده تا برای جلوگيری از دست اندازی های روسيه نيروی بيشتری در استونی، ليتوانی و لهستان مستقر کند.
کريستوف هوبر، فرمانده ائتلاف دفاعی و بازدارنده ناتو موسوم به ای اف پی، که از پس از الحاق کريمه به روسيه در اروپای شرقی شکل گرفته در اين زمينه می گويد: «ما از نروژ، بلژيک و هلند تشکيل شده ايم. همۀ ما در سطح عالی آموزش ديده ايم و آماده دفاع
حقایقی از ایران برنامه هفتگی در تلویزیون میهن با اچرای پری عسگری و حضور اسکندر خلف و جهانشاه رشیدیان این برنامه هر هفته روزهای چهار شنبه ساعت 8 صبح
با پشتوانه حکومت ایران نمایش اشغالگران کرد در خیابانهای اورمیه بر پا شد

حکومت تروریست پرور ایران که سالیان سال است با جمع آواری اکراد مهاجر از عراق با عنوان مهاجرین جنگی و اسکان دادنآنها در بعضی شهر های استان آزربایجان غربی سعی دارد هویت تورکی این استان را دو گانه نشان دهد .
در آستانه عید اوغوز بایرامی ، حکومت ایران با بازداشت فعالین ملی آزربایجان جنوبیو با صدور زندانهای طولانی مدت به این فعالین سعی دارد حرکت ملی آزربای
نشست ائتلاف بین المللی ضدداعش در واشنگتن؛ نظر کارشناسان

وزیر خارجه آمریکا می گوید، آمریکا در پی شکست پیکارجویان داعش در عراق و سوریه است. رکس تیلرسون ، روز چهارشنبه ، یک روز قبل از آغاز پنجمین دور از گفتگوهای صلح سوریه در ژنو با میانجی گری سازمان ملل متحد، میزبان نمایندگان ۶۸ کشور عضو ائتلاف بین المللی علیه داعش در واشنگتن بود.
زلتیکا هوک خبرنگار صدای آمریکا در گزارش خود می گوید ، دولت سوریه و گروه های مخالف، در نشس
فیلم حمایت حکومت ایران از گروهک‌های ترویستی کردی در استان سنندج همزمان با آغاز اوغوز بایرامی

http://oguztv.com/wp-content/uploads/2017/03/%D9.mp4
حکومت فارس محور ایران که از بدو تاسیس بنا را برادی نابودی ملت تورک در آزربایجان جنوبی گذاشته است در آستانه عید اوغوز بایرامی نیت شوم خود را در استان سنندج به نمایش گذاشت
حکومت ترور پرور ایران با شعار مبارزه با تجزیه
فرماندهان آمریکایی: ایران کشتیرانی بین المللی در خلیج عرب را به مخاطره می‌اندازد

فرماندهان دریایی آمریکا به دنبال نزدیک شدن شناورهای تندرو ایرانی به یک ناو هواپیمابر ایالات متحده در تنگه هرمز، هشدار دادند که برخوردهایی از این دست در آینده می‌تواند موجب اشتباه محاسباتی شود و به درگیری نظامی بیانجامد.
به دنبال نزدیک شدن شناورهای تندرو سپاه پاسداران به ناو هواپیمابر «جورج اچ دبلیو بوش» در روز سه‌شنبه اول فروردین در تنگه هرمز، فرماندهان نیروی د

نظرات اخیر

لینکهای جنجالی اخیر

نظرات داغ اخیر

آخرین نظرات کاربران

قیرمیز چیست؟
قیرمیز (قازان سابق) از طرف تعدادی از کاربران اینترنت علاقمند به اشتراک لینک ايجاد گرديده و انگيزه ايجاد آن پاسخ گويى به نياز جامعه براى دسترسى به اطلاعات آزاد و متنوع از منابع گوناگون به همراه ارتقاى فرهنگ گفتگو و تحمل نظرات ديگران است.