بیشترین جستجوی نام سوفیا لورن به زبان فارسی به ترتیب در استان‌های خراسان شمالی، قم و ایلام بوده است.
در ساعات اخیر کاربران ایرانی بیشترین جستجوی اینترنتی نام سوفیا لورن، هنرپیشه ایتالیایی را در بین کشورهای مختلف جهان داشته‌اند.
به گزارش بی بی سی، بنا به آمار موتور جستجوی گوگل، ایرانیان در مجموع ۱۴ سال اخیر رتبه ششم را در جستجوی نام سوفیا لورن داشتند، اما در روز جمعه کاربران ایرانی بین همه کاربران جهان بیشترین جستجوی نام سوفیا لورن (به انگلیسی) را داشته‌اند.
روز جمعه، احمد علم الهدی در نماز جمعه مشهد گفت برگزارکنندگان جشن روز زن در برج میلاد می‌خواستند نشان دهند "الگوی جامعه، حضرت زهرا نیست بلکه سوفیا لورن است."
جستجوی نام سوفیا لورن به زبان فارسی در ساعات میانی روز جمعه، از کل جستجوی نام سوفیا لورن به زبان انگلیسی در سراسر جهان بیشتر شده، تا جایی که در بعضی ساعت‌ها ۸ برابر آن بوده است.
بیشترین جستجوی نام سوفیا لورن به زبان فارسی به ترتیب در استان‌های خراسان شمالی، قم و ایلام بوده است.
بیشترین جستجوی نام سوفیا لورن به زبان انگلیسی در ایران، به ترتیب در تهران، خراسان رضوی و البرز بوده است.

نظرات

 1. H

  harika ۱۹۶ روز قبل

  علم الهدی با مقایسه babe دو عالم حضرت زهرا و سوفیا لورن، یاران خلافت سایبری و کیروش کویر را بر آن داشط که حماسه یی نو بیافریند
  به گزارش بی بی سی، بنا به آمار موتور جستجوی گوگل
  حیف شد! عاریایی حایی که از موتور جستجوی bing یا ask و ... استفاده کرده عند، توفیق نداشطند که جایگاهی را به خود اختصاص دحند..
  3
 2. U

  Uzun ۱۹۶ روز قبل

  باریک‌الله به این دقت در انتخاب نام هنر پیشه چون اگر به جای سوفیا بورن گفته بود مارلین مونرو که بور است، اصلا به فاطی و زهرا نمیخورد این‌مقایسه.
  2
 3. K

  Kölgə ۱۹۶ روز قبل

  البته صفيه لورى نصب ايرانى دارد و بعدن اصمش به سوفيا لورن تغيير داده اصت. از سلاله پاك حضرت كورش دوالقرنيز ميباشد و آريايى
  4
  • H

   harika ۱۹۶ روز قبل

   100%، در کتب شيعيان و حتي کتب اهل تفنن آمده اصت که سوفيا لورن حمان صفيه لوري اصت و دليل اين تغيير نام، تقيه اصت. صفيه لوري آن نام را انتخاب کرده اصت که بدون افشاي هويتش به تبليغ پارسگرايي در بلاد کفر بپردازد و آنحا را به کوروش پرستي دعوت کند.
   ولي ماموريتش توسط علم الهدي برملا شد...
   3
 4. O

  owmanl ۱۹۵ روز قبل

  باز هم بگویید ایرانی ها در حد اندازه های جهانی نیستند. تا حالا کدام ملت در جستجوی سوفیا لورن اول شده؟
  1
  • I

   isa-ab ۱۹۴ روز قبل

   هر ملتی که شخصیت سویتاری بودن را نداشته باشد معلوم است که چیزی برای گفتن در مقابل قدرت سویتاریگری این ملت ندارد
   1

نظرات اخیر

لینکهای جنجالی اخیر

نظرات داغ اخیر

آخرین نظرات کاربران

قیرمیز چیست؟
قیرمیز (قازان سابق) از طرف تعدادی از کاربران اینترنت علاقمند به اشتراک لینک ايجاد گرديده و انگيزه ايجاد آن پاسخ گويى به نياز جامعه براى دسترسى به اطلاعات آزاد و متنوع از منابع گوناگون به همراه ارتقاى فرهنگ گفتگو و تحمل نظرات ديگران است.