امسال بیش از 300 مورد اسیدپاشی در ایران رخ داده است
فرمانده نیروی انتظامی و معاون اجتماعی ایران به ترتیب از 380 و 318 مورد اسیدپاشی در سال جاری در ایران خبر دادند.

به گزارش گوناز تی وی،سردار اسماعیل احمدی مقدم، فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران،روز چهارشنبه 21 آبان در حاشیه همایش "پلیس و ارتقای سلامت اداری" در جمع خبرنگاران مطالبی درباره اسیدپاشی در ایران مطرح کرد.

همزمان معاون اجتماعی احمدی مقدم، سردار سعید منتظرالمهدی، در نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری حضور یافت و در باره اسیدپاشی در ایران و جهان سخن گفت.

احمدی مقدم گفت که در مورد اسیدپاشی اصفهان به دلیل بازتاب رسانه‌ای آن مطرح شده، وگرنه در 6 ماهه امسال 380 مورد اسیدپاشی در ایران صورت گرفته است. این در حالی است که معاون اجتماعی نیروی انتظامی، سردار سعید منتظر المهدی، در همان روز چهارشنبه گفت که 318 مورد اسیدپاشی در سال جاری وجود داشته است

نظرات

 1. K

  Kölgə ۱۳۷۱ روز قبل

  گفتنی است که عوامل برخی از اسیدپاشی ها مشکلات شخصی بوده است اما تعداد قابل توجهی از آنان نیز در پی افراطی گرایی شیعی و اجرای "امر به معروف و نهی از منکر" رخ داده است.
  2
  • Y

   Yılmaz ۱۳۷۰ روز قبل

   باید در کتاب رکورد گینس ثبط بشود
   روز به روز چهره شان بیشتر مشخص می شود حوری 72 متری به کامشان ذوانعوز 72 متری شود
   0
 2. R

  rastin ۱۳۷۰ روز قبل

  این کار کثیف باید بیشتر و بیشتر مورد نکوهش قرار بگیرد توی رسانه ها توی سایر اپهای اجنماعی .. اسید پاشی از قتل و تجاوز هم بدتر است . اینهایی که دچار اسید پاشی شده اند وافعا نمیدانند چکار کنند مثلا خودشو بکشه و یا به زندگی ادامه بده تازه جایی که در خاورمیانه دخترها یک گردی صورت دارند و اگر این رو هم داغون کنی اونو نابود کردی.
  1

نظرات اخیر

لینکهای جنجالی اخیر

نظرات داغ اخیر

آخرین نظرات کاربران

قیرمیز چیست؟
قیرمیز (قازان سابق) از طرف تعدادی از کاربران اینترنت علاقمند به اشتراک لینک ايجاد گرديده و انگيزه ايجاد آن پاسخ گويى به نياز جامعه براى دسترسى به اطلاعات آزاد و متنوع از منابع گوناگون به همراه ارتقاى فرهنگ گفتگو و تحمل نظرات ديگران است.