نژادپرستان ایرانی بعد از باخت تیم فوتبال ایران در جام جهانی سردار آزمون بازیکن تورکمن را مورد اهانت و حملات نژادپرستانه خویش قرار دادند.
به گزارش آرازنیوز به دنبال بازی چهارشنبه شب تیم فوتبال ایران مقابل تیم اسپانیا در رقابت‌های جام جهانی و شکست تیم ایران نژادپرستان آریایی سردار آزمون بازیکن تورکمن تیم ایران را آماج حملات نژادپرستانه خویش قرار دادند.
بعد از سوت پایان بازی گروهی از رسانه‌های و
دادستان کل کشور سخنان امام جمعه اهل سنت ایرانشهر درباره «تجاوز به ۴۱ دختر» را «بی‌مبنا»، «دروغ محض» و «جعلی» خواند و تهدید کرد که اگر وی نتواند ادعای خود را «ثابت کند» به اتهام «تشویش اذهان عمومی» تحت تعقیب قضایی خواهد گرفت.
محمد جعفر منتظری روز دوشنبه ۲۸ خرداد گفت: «این ماجرا به این کیفیتی که مطرح شده دروغ محض است».
وی تاکید کرد که «منبع این خبر را نیز تحت تعقیب قرار خواهیم داد و مقدمات آن نیز

نبی بخش داوودی، فرماندار ایرانشهر و محمد خانی، دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر روز یکشنبه اعلام کردند که عامل اصلی تجاوز به تعادی از دختران در این شهر دستگیر شده است و بررسی‌های لازم برای شناسایی و تعقیب همدستان او در دستور کار قرار دارد.
پیش از این، گزارش‌ها، ‌حاکی از ربوده شدن ۴۱ دختر و تجاوز به آنها در ایرانشهر بوده است.
به گزارش خبرگزاری‌ها، فرماندار ایرانشهر بدون اشاره به هویت شخص دستگیر
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ایران می‌گوید: در حال حاضر بیش از ۷۰ درصد جمعیت کشور در معرض «بی‌آبی» قرار دارند و سرانه آب در سال جاری خورشیدی٬ از شرایط بحرانی نیز عبور کرده است.
به گزارش ایسنا، عیسی کلانتری روز پنج‌شنبه گفت: شرایط کم‌آبی در ایران در حال حاضر به اندازه‌ای بحرانی است که رفع چهار مشکل اصلی محیط زیست کشور شامل «بهبود هوای کلان‌شهرها، پسماندها، ریزگردهای کشور به‌ویژه ریزگردهایی با منشأ
سلمان خدادادی نماینده منتصب حکومت برای ملکان در مجلس با وعده استخدام در نهادهای دولتی، چندین دختر جوان را مورد تجاوز قرار داده است.
به گزارش آرازنیوز به نقل از خبرگزاری هرانا سلمان خدادادی که سابقه فرماندهی سپاه ملکان، مدیرکل اطلاعات اردبیل، معاون مدیرکل اطلاعات آذربایجان شرقی را در کارنامه خود دارد برای چندمین بار به تجاوز به دختران جوان متهم شده است بر اساس گزارش‌های منتشرشده سلمان خدادادی قرب
پدر یکی از کودکانی که سعید طوسی وی را ۱۲ سال پیش در سفری به تورکیه مورد «آزار جنسی» قرار داده بود٬در حال انجام امور اداری ثبت شکایت از وی در این کشور است.
به گزارش آرازنیوز به نقل از رادیو فردا بعد از اعمال‌نفوذ بیت رهبری در پرونده سعید طوسی و تبرئه وی از اتهام تجاوز به کودکان باوجود اسناد و ادله کافی خانواده یکی از قربانیان برای احقاق حقوق خویش دست به دامان دستگاه قضایی تورکیه شده است.
رسانه‌ه
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ایران می‌گوید در حال حاضر بیش از ۷۰ درصد جمعیت کشور در معرض «بی‌آبی» قرار دارند و سرانه آب در سال جاری خورشیدی٬ از شرایط بحرانی نیز عبور کرده است.
عیسی کلانتری روز پنج‌شنبه ۲۴ خرداد این اظهارات را در جلسه تودیع و معارفه مدیرکل جدید اداره حفاظت از محیط زیست استان خراسان‌ رضوی بیان کرده است.
پیش از این نیز رضا اردکانیان٬ وزیر نیرو ایران٬ سال ۹۷ خورشیدی را سخت‌ترین سال
سرنگونی رژیم به چه بهائی؟ شاختا
سرنگونی رژیم به چه بهائی؟ شاختا
در ایطه با مصاحبه دکتر ضیا صدرالشرافی که بعضی ها هول شده و به ایشان مدرک افتخاری پروفسور هم داده اند، با محمد امینی در پرگار بی بی سی با آقای کریمی
آیا می شود با مطرح کردن زبان ملی فارسی برای جلب رضایت اپوزسیون اقتدار گرای فارس محور خارج از کشور ، برای سرنگونی رژیم، اپوزسیون مخالف را سازماندهی کرد؟ آیا با شروع یک حکومت فدرالیستی می شود با این زبان الکن فارسی یک ق
بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل اعلام کرد که اسرائیل با ارائه فن آوری بومی خود می‌تواند به حل مشکل بی آبی در ایران که گریبانگیر مردم است کمک کند.
او در ویدئویی که در حساب رسمی نخست وزیری اسرائیل به فارسی به اشتراک گذاشته است با تاکید بر اینکه مدیریت نادرست و بی کفایتی و سرقت منابع توسط رژیم ایران موجب رنج مردم ایران شده است، می گوید که اسرائیل هم با چالش آب روبرو است؛ اما با فناوری پیشرفته ا
عباس محمد صالحی، نماینده استان اصفهان در شورای عالی استان ها، گفت: «در اصفهان از نظر آب آشامیدنی قطعا در تیر و مرداد ماه با مشکل مواجه خواهیم شد و آب به صورت سهمیه بندی توزیع خواهد شد».
به گزارش خبرگزاری ایسنا، آقای صالحی گفت: بارندگی استان اصفهان نسبت به سال گذشته نزدیک به ۵۰درصد کاهش داشته است و اصفهان از نظر کم‌آبی جزو استان های در مرز خطر است.
او درعین حال تاکید کرد که آب آشامیدنی در اصفهان
روزنامه شرق در گزارشی می‌گوید شاکیان پرونده سعید طوسی برای به جریان انداختن مجدد پرونده او به کمیسیون اصل نود رفته و با داوود محمدی، رئیس این کمیسیون، جلسه داشته‌اند.
همچنین محمود صادقی، نماینده مجلس، به روزنامه شرق گفته است که یکی از شاکیان در دادگاهی در ترکیه شکایت خود را به ثبت رسانده است. این شکایت متعلق به خانواده‌ایست که فرزند خود را ۱۲ سال پیش همراه با سعید طوسی عازم یک اردوی قرآنی در ترک
کار کردن معلم مرد در دبیرستان‌های دخترانه ایران ممنوع شد
وزیر آموزش و پرورش از ممنوعیت تدریس معلمان مرد در دبیرستان‌های دخترانه خبر داد.
رئیس مرکز تحقیقات ایدز ایران با اشاره به افزایش شمار مبتلایان به ایدز از طریق رفتارهای جنسی، هشدار داد، کسانی که قصد ازدواج دارند تست ایدز بدهند. مینو محرز تصور قرار گرفتن نام مبتلایان در "لیست سیاه" را نادرست خواند.
مینو محرز، رئیس مرکز تحقیقات ایدز ایران، روز یکشنبه (۲۰ خرداد/ ۱۰ ژوئن) گفت: «با توجه به روند افزایش بیماری ایدز در کشور لازم است افرادی که تصمیم به ازدواج می‌گیرند، حتما با مراجعه
نخست‌وزیر اسرائیل با انتشار پیامی ویدیویی در شبکه‌های اجتماعی گفت، اسرائیل قصد دارد به مردم ایران برای مقابله با بحران آب کمک کند. او خبر داد به همین منظور یک وبسایت و یک کانال تلگرامی به زبان فارسی راه‌اندازی شده‌اند.
بنیامین نتانیاهو روز یکشنبه (۱۰ ژوئن/ ۲۰ خرداد) با انتشار ویدیویی از راه‌اندازی یک وبسایت و نیز یک کانال تلگرامی به زبان فارسی برای آموزش مقابله با بحران آب در ایران خبر داد. در ا
پناهجوی مظنون به قتل دختر ۱۴ ساله به آلمان منتقل شد
پناهجویی که مظنون به قتل یک دختر ۱۴ ساله در آلمان است، پس از دستگیری در کردستان عراق به فرانکفورت منتقل شد. به گفته ماموران انتظامی اقلیم کردستان عراق فرد مظنون به اعمال خود اعتراف کرده است.
: توران دؤولتلرين بايراغلاري آذربايجان تورک يوردوندا
: توران دؤولتلرين بايراغلاري آذربايجان تورک يوردوندا
مسعود تجریشی، مدیر دفتر برنامه‌ریزی و تلفیق ستاد احیای دریاچه ارومیه، با ذکر این‌که «منابع آب کشور براساس ترس یا جهل مدیریت می‌شود» از خودداری وزارت نیرو برای تخصیص حق‌آبه دریاچه ارومیه خبر داد.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، وی روز جمعه ۱۸ خرداد، تأکید کرد که طبق قانون، نیاز دریاچه ارومیه اولویت دوم بعد از آب آشامیدنی است ولی وزارت نیرو نیاز زیست‌محیطی دریاچه را حتی در اولویت آخر هم قرار نداده است.
مدیر دفتر برنامه‌ریزی و تلفیق ستاد احیای دریاچه اورمیه ضمن انتقاد شدید از وزارت نیرو به دلیل خودداری این وزارتخانه از رهاسازی آب سدها به دریاچه اورمیه اظهار کرد: جدول وضعیت سدهای حوضه آبریز دریاچه اورمیه نشان می‌دهد که آب سدها سرریز شده، با این وجود وزارت نیرو از رهاسازی آب به دریاچه اورمیه خودداری کرده است.
به گزارش آرازنیوز تجریشی با بیان اینکه در ابتدای هر سال آبی نیازهای پایین‌دست سدها مشخص
حسین آخانی، استاد محیط زیست دانشگاه تهران در مصاحبه با "آناتولی" نسبت به تاثیر منفی بحران‌هایی مانند خشکی دریاچه ارومیه، بحران ریزگردها، کمبود منابع و آلودگی هوا و غیره بر اوضاع اجتماعی، سیاسی و اقتصادی ایران هشدار داد.
حسین آخانی عضو هیئت علمی دانشکده علوم دانشگاه تهران در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرگزاری آناتولی به بحران های زیست محیطی ایران مانند خشکی دریاچه ارومیه، ریزگردها، آلودگی هوا، کمبود
توهین استاد پان فارسیست به زبان های غیر فارسی: شاشیدم به این زبان محلی + فایل صوتی

گویا انسانیت، ادب و عفت کلام منوط به داشتن یا نداشتن تحصیلات و مدارک گوناگون نیست، می‌توان بی‌سواد و بی‌مدرک بود اما سخن گفتن از روی منطق و شعور باشد و در مقابل شخصی باشد که با انواع مدارک گوناگون دانشگاهی و تالیف انواع کتاب؛ ولی سخن گفتنش خیلی قبیح‌تر از لات‌ها و اراذل سرکوچه باشد همانند استاد بزرگوار زبان فارسی که برای زبان‌های غیرفارسی و به قول او محلی از واژ
اخیرا یکی از استادان زبان و ادبیات فارسی دانشگاه زاهدان بنام حمید صمصام با انتشار فیلمی به نمازگزاران و دانشجویان بلوچ توهین کرده بود.
در پی انتشار این فیلم دانشجویان و همچنین اقشار مختلف مردم زاهدان با برگزاری تجمع اعتصابی خواستار برخورد با این استاد دانشگاه هتاک شدند.
در همین رابطه محمد رحمانی فر محقق و نویسنده آذربایجانی اقدام به انتشار یادداشتی به شرح زیر کرده است که هم اکنون در پیشروئی شما
رئیس اورژانس اجتماعی ایران روز شنبه ۱۲ خرداد گزارش‌ها درباره تجاوز به یک دختر خردسال افغان در خمینی‌شهر اصفهان را تایید کرد.
این دختر بچه پنج ساله هفته گذشته مورد تجاوز قرار گرفت که این رخداد همان زمان در شبکه‌های اجتماعی بازتاب یافت. در گزارش پایگاه خبری شفقنا این دختر بهاره نام برده شده بود.
این گزارش همچنین به نقل از خبرگزاری صدای افغان عنوان می‌کرد که مسئولان سفارت افغانستان در ایران صحت رخ
دستگیری یک شهروند ترکیه در تبریز به دلیل حمل پرچم

یک توریست اهل کشور ترکیه که به تازگی برای «تبریز ۲۰۱۸» به تبریز سفر کرده بود و پرچم کشورش را با خود حمل می‌کرد برای ساعاتی توسط پلیس بازداشت ایران شد.
بنابه اطلاع آرازنیوز؛ یک توریست شهروند ترکیه که به تازگی برای رویداد «تبریز ۲۰۱۸» به تبریز سفر کرده بود و پرچم کشورش را با خود حمل می‌کرد برای ساعاتی توسط پلیس ایران بازداشت شد. تصاویری در شبکه‌های اجتماعی منتشر
یک دختربچه ۵ ساله به نام بهاره و تبعه کشور افغانستان توسط سه مرد در خمینی‌شهر استان اصفهان مورد تجاوز قرار گرفته و پیکر نیمه جانش در یکی از خرابه‌های شهر رها شده است.
رضا جعفری رئیس اورژانس اجتماعی کشور به خبرگزاری کار ایران ایلنا گفت: مورد کودک آزاری مربوط به دختربچه‌ای افغان است که هفته گذشته در حالی که در مقابل خانه مشغول بازی بوده، از سوی سه مرد متجاوز ربوده و پیکر نیمه جان او چند ساعت بعد د
مباحثات ایرانیها ( جامعه فارسی ) با دیگر ملیتها در رسانه ها شبیه محاکمه متهمی در دادگاه های تفتیش عقاید قرون وسطائی برای تفهیم اتهام مجرمی صورت می گیرد که قبل از اثبات جرم، مجرم بودن متهم مشخص و محرز است، فقط برای صادر کردن حکم ارتداد از تمامیت ارضی به هر طریق ممکن تلاش می کنند متهم را بچلانند و بچزانند، مطلقا به دفاعیات متهم توجهی نمی کنند، چون هدف فقط و فقط محکوم کردن متهم است و بر خلاف ادعاهای

نظرات اخیر

لینکهای جنجالی اخیر

نظرات داغ اخیر

آخرین نظرات کاربران

قیرمیز چیست؟
قیرمیز (قازان سابق) از طرف تعدادی از کاربران اینترنت علاقمند به اشتراک لینک ايجاد گرديده و انگيزه ايجاد آن پاسخ گويى به نياز جامعه براى دسترسى به اطلاعات آزاد و متنوع از منابع گوناگون به همراه ارتقاى فرهنگ گفتگو و تحمل نظرات ديگران است.