دادگاهی در آمریکا یک دختر را به جرم ازدواج با مادرش به 10 سال زندان محکوم کرد. این مادر پیش از آن با پسر خودش ازدواج کرده بود.
دادگاه شهرستان اشتفنز در ایالات اوکلاهومای آمریکا برای یک دختر جوان آمریکایی که با مادر خودش ازدواج کرده بود، 10 سال زندان حکم صادر کرد. این مادر و دختر یک سال پیش با هم ازدواج کرده بودند. این مادر که پیش از این با پسر خودش نیز ازدواج کرده بود در انتظار حکم دادگاه به سر می‌برد؛ حکمی که پیش‌بینی می‌شود دو برابر حکم صادره در حق دختر باشد.
براساس اطلاعات منتشر شده از این پرونده قضایی پیچیده، سرپرستی دختر و پسر به مادربزرگشان محول شده بود ولی مادر پس از تغییر نام خانوادگی‌اش توانست دوباره به نزد فرزندان خود بازگردد.
این مادر در سال 2008 با پسر نوجوانش، جودی کالیون سپان ازدواج کرده بود ولی پس از فاش شدن موضوع ادعا کرد برای این ازدواج انگیزه جنسی نداشته و تنها می‌خواسته پسرش را از رفتن به خدمت سربازی اجباری نجات دهد.

نظرات

 1. H

  harika ۲۴۶ روز قبل

  پس از فاش شدن موضوع ادعا کرد تنها می‌خواسته پسرش را از رفتن به خدمت سربازی اجباری نجات دهد.
  الان که قضيه لو رفطه، دوباره قراره اوومن به خدمت سربازي بره....
  0
 2. A

  aydinliq ۲۴۵ روز قبل

  ذاهرن هم نژاد های رودابه و سودابه هخامنشی اصل پارسی همه جا را قرق کرده عند.پس وقتی عاریا پندارها می قویند تمدن را به همه دونیا صادر کردهایم باورشان کونید.این حیوونکی ها اثلن دروغ نمی قفته عند.
  0
 3. U

  Uzun ۲۴۵ روز قبل

  این همان رسم توصیه شده در کتاب اوستا و ثواب آریایی اصت به اسم رسم پسندیده ی خویدوده!
  1
 4. K

  Kölgə ۲۴۳ روز قبل

  تنها می‌خواسته پسرش را از رفتن به خدمت سربازی اجباری نجات دهد
  در آمریکا خدمت سربازی اجباری وجود ندارد
  1

نظرات اخیر

لینکهای جنجالی اخیر

نظرات داغ اخیر

آخرین نظرات کاربران

قیرمیز چیست؟
قیرمیز (قازان سابق) از طرف تعدادی از کاربران اینترنت علاقمند به اشتراک لینک ايجاد گرديده و انگيزه ايجاد آن پاسخ گويى به نياز جامعه براى دسترسى به اطلاعات آزاد و متنوع از منابع گوناگون به همراه ارتقاى فرهنگ گفتگو و تحمل نظرات ديگران است.