زلزله ۷.۳ ریشتری غرب ایران و شمال شرقی عراق، به سد رودخانه دیالا هم صدمه زده است.
رحمان هانی، مدیر این سد با اعلام اینکه این سد که در نزدیکی سلیمانیه قرار دارد یکی از مستحکمترین سدهای ساخته شده در صد سال اخیر است، خبر از صدمه به آن داد.
پس از این زلزله که صدها کشته بر جای گذاشته، ترکیه نیروهای کمکی اش را به شمال عراق فرستاده است. بنعلی یلدریم، نخست وزیر ترکیه با اعلام این خبر افزود کشورش کمک های پزشکی و انسانی به عراق فرستاده است.
رسانه های داخلی ایران محل زلزله یکشنبه شب را در مرز عراق با استان کرمانشاه ایران و نزدیکی شهر ازگله این استان اعلام کردند.
شبکه خبر ایران نیز گفت این زمین لرزه در استان‌های غربی و مرکزی ایران حس شده و باعث قطع برق در برخی مناطق کرمانشاه شده است. گزارش هایی هم حاکیست که این زلزله حتی در اطراف تهران نیز احساس شده است.
رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر اعلام کرد که زلزله موجب تخریب خانه های روستایی در پنج شهرستان از جمله سرپل ذهاب، گیلانغرب و قصر شیرین شده است.

نظرات اخیر

لینکهای جنجالی اخیر

نظرات داغ اخیر

آخرین نظرات کاربران

قیرمیز چیست؟
قیرمیز (قازان سابق) از طرف تعدادی از کاربران اینترنت علاقمند به اشتراک لینک ايجاد گرديده و انگيزه ايجاد آن پاسخ گويى به نياز جامعه براى دسترسى به اطلاعات آزاد و متنوع از منابع گوناگون به همراه ارتقاى فرهنگ گفتگو و تحمل نظرات ديگران است.